Author: b***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 東西比實際上的髮量較少,尾部的感覺也較圖片鬆散
顏色: 黑色 | 1 photo(s)
Price: HK$40.53
Original Price: HK$41.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Ponytail |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Crowd | Women |
| Theme | Daily |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 70 g |
| 長度 | 25 cm |
| 寬度 | 11 cm |
| 直徑 | 8 cm |
| SKU | sb2406037297119818 |
Author: b***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 東西比實際上的髮量較少,尾部的感覺也較圖片鬆散
顏色: 黑色 | 1 photo(s)
Author: z***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 收到非常滿意,還不錯
顏色: Dark Brown
Author: t***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: Dark Brown
Author: y***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 黑棕色